+421 905 695 320 +421 44 5549 460 info@broma.sk
SK | EN | PL | RU

Kúpanie a wellness

Aquapark Tatralandia

Nájdete tu 9 bazénov s liečivou termálnou vodou a 2 karibské bazény s 38 stupňovou priezračnou vodou pre tých najmenších. Pripravených je 28 tobogánov a šmýkačiek a množstvo iných atrakcií. K dispozícii je Wellness Paradise, kde sa vám budú venovať kvalifikovaní odborníci na masáže. Aquapark Tatralandia je v prevádzke počas celého roka.

Thermal Park Bešeňová

Pre návštevníkov je pripravených šesť bazénov v ktorých je voda ochladzovaná tak, aby splnila očakávanie kúpajúcich sa, aby pôsobila príjemne a osviežujúco.Celoročná prevádzka termálneho kúpaliska v Bešeňovej umožňuje návštevníkom vybrať si čas návštevy podľa vlastného želania.

Kúpele Lúčky

Celoročne otvorený park, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C - 33 °C, s rozličnými atrakciami. Súčasťou AQUA - Vital Parku v kúpeľoch Lúčky je tiež vonkajší sedací bazén s termálnou minerálnou vodou s teplotou 36 °C - 38 °C. Pre náročnejších klientov je k dispozícii Vitálny svet.

Krytá plaváreň Liptovský Mikuláš

Krytá plaváreň v Liptovskom Mikuláši je v prevádzke počas celého roka. Nachádza sa tu 25m dlhý plavecký bazén. Pre Vaše ratolesti je k dispozícii detský bazén.

Kúpalisko Liptovský Ján

Voda v tomto kúpalisku má dokázateľné liečivé účinky pri: reumatických chorobách, ochoreniach ženských orgánov, kožných ochoreniach, chorobách pohybového ústrojenstva. Kúpalisko je v prevádzke len počas letnej sezóny.

Vodná Nádrž Liptovská Mara

Liptovská Mara bola vybudovaná v rokoch 1965 až 1975. Rozloha vodného diela je 22 km2 a maximálna hĺbka 43 m. Vďaka svojej veľkosti si právom zaslúži prívlastok - Slovenské alebo Liptovské more.