+421 905 695 320 +421 44 5549 460 info@broma.sk
SK | EN | PL | RU

Služby

Pre našich klientov poskytujeme služby na najlepšej možnej úrovni. Môžete sa na nás obrátiť takmer s čímkoľvek, vždy Vám radi vyhovieme a poradíme. U nás je na prvom mieste spokojnosť zákazníka!

 

Ubytovanie

Poskytujeme ubytovanie v apartmánoch a v 1-2-3 ložkových izbách, v rekreačných apartmánových domoch "Broma, Baška a Tatra" v Demänovej pri Liptovskom Mikuláši len 10 km od lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry a 8 km od známeho Aquaparku Tatralandia. V objekte je k dizpozícii bezplatný wifi internet, satelitná televízia, pre hostí z izieb spoločná kuchynka s jedálňou. Pre rodiny s malými deťmi môžeme zapožičať detskú postieľku. Určite Vás poteší altánok s grilom a detská šmýkačka, hojdačky a preliezačka.

Vybavenie apartmánov a izieb

Stravovanie

Stravovanie je možné v reštauráciách v okolí alebo si môžete variť sami priamo v apartmánoch. Najbližší obchod s potravinami je vzdialený len 30m od apartmánov, obchodné centrum sa nachádza 3 km od ubytovacieho zariadenia, na pol ceste do Aquaparku Tatralandia.

 

Lyžovanie

Poloha ubytovacieho zariadenia je ideálna ako východisko do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Ďalej sa v okolí nachádzaju lyžiarske strediská Žiarce, Závažná Poruba, Podbreziny, Liptovský Ján, Čertovica a SkiPark Ružomberok.

 

Kúpanie

Našich návštevníkov taktiež láka Aquapark Tatralandia s termálnymi bazénmi, tobogánmi či saunovým wellness svetom. Asi 15 minút autom trvá cesta do Thermal Parku Bešeňová, alebo do kúpeľov na Lúčkach. V letných mesiacoch možno využiť na kúpanie ale i na iné vodné športy vodnú plochu Liptovská Mara, kde je možnosť zapožičania si vodných bicyklov, kajakov aj výletnej plavby loďou.

 

Relax

Priamo do ubytovacieho zariadenia je možné objednať služby maséra, a taktiež je možnosť využiť fínsku saunu, ktorá sa nachádza priamo v objekte. K dispozícii je záhrada s vonkajším posedením, krbom a detské ihrisko so šmýkačkami. Letné mesiace sú ako stvorené pre vysokohorskú turistiku v okolitých turistických trasách v priľahlej Demänovskej doline ako aj v pohorí Západných a Nízkych Tatier.

 

 

Ubytovanie LiptovBromix s.r.o.